Logowanie | Szukaj | Forum | Rejestracja | Regulamin
tubes.homeunix.com :: Forum :: Kącik Majsterkowiczów :: Wzmacniacze [Ustaw zakładkę] Wzmacniacz składowej stałej ???????? [Przeniesiony z Kącik Majsterkowiczów::Pogranicze]
Szukaj na forum | Nowy temat | Odpowiedz
Strona [<< 1 2 3 4 >>] z 4
lampy 20-03-2008 06:23 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
UWAGA!!!! POWSZECHNIE WIADOMO ,ŻE LAMPY TELEFUNKEN'A SĄ JAKOŚCIĄ NIE DOŚCIGNIONYM WZOREM. WIĘC  S Ą  JUŻ PODRÓBY
Na pierwszy rzut oka i odległy to dobrze wyglądają , ale grają tak jak z tej fabryki z której" wyszły" ,a sprzedają je w Kielcach. BRAWO RÓBCIE TAK               DALEJ     I TO POLAK KANTUJE POLAKA  A JESZCZE TA ZAROZUMIAŁOŚĆ   DYSTYBUTORÓW  I TWIERDZENIE,ŻE INNI TO OSZUŚCI A ONI PRAWIE CNOTLIWI.

ZNOWU ,BO "MUSTANG"PRZESTAŁ? ZŁ?OTEM, CHIŃSKIM" CZAROWAĆ W ALLEGRO ,ZNALAZŁ SIĘ  NASTĘPNY Z TORUNIA I ZNOWU  WYMYŚLA  ZŁOTO CHIŃSKIE
 TO NIE JEST ZŁOTO TO TLENEK AZOTU TO JEST FARBOWANIE ELEKTRONICZNE. I TO NIE MOŻE BYĆ POWODEM DO WYŻSZYCH CEN .
 I PO PO DŁUŻSZYM CZASIE EKSPLOATACJ ZROBI  ŚIĘ Z TEDO TRZESZCZĄCE ZŁĄCZE ZE SWOIMI KONSEKWENCJAMI. A PÓŹNIEJ DEMONTAŻ JEST NIE MOŻLIWY.

Do w/w tematów jeszcze wróce.
Bardziej "interesują" mnie ZŁODZIEJE .Tak Z Ł O D Z I E J E..
 Upokorzenie jakie "taniego- lichego" złodzieja jest duże , bo uważają ,że to co robią jest majsterschtykiem i że wszyscy okradani to durnie ,a oni nie.W rzeczywistości jest odwrotnie. Te formy bycia dawnosą już zdefiniowane w dziedzinie nadzoru gospodarczego.Oglądając " prymitywne zmaganiasię " czuję się zażenowany.Że emeryci ,nauczeni jeszcze w socjaliżmie, do którego tęsknią,myją stare częsci i próbują nimi  odzyskać pieniądze - nie dziwię się.Tak już nauczeni,lecz najwięcej i najbezszczelniej kombinują ludzie w sile wieku ,pseudo artyści  kuiepski szrpi druty z przerostami ambicji, którym "ochota pozostasła a możliwości wyparowały" i przynosi z powrotem podrapaną lampę i o innej nomenklaturze i o innych parametrach i jeszcze twierdzą,twierdzą z uporem maniaka,że taką kupili      .  JAKIE TO OBRZYDLIWE TO ROBIENIE z INNYCH TAKIEGO KRETYNA JAKIM SIĘ JEST !!!
Próbował taki STARĄ  I  Z PODRAPANYM COKO�?EM PILNIKIEM ,12SN7 MI WCISĄĆ a JAKI CHAM Z NIEGO WYSZED�? ,GDY MU SIĘ ZABIEG WY�?UDZENIA  NIE UDA�? SĘ. Nie dziwię się ,bo "TAKI PIĘKNY ZBIEG I MU NIE WYPALI�?". Dręczy mnie pytanie ,jak by się czuł ,gdyby wiedział ,że jest nagrany. Prawdopodobnie już wcześniej nagrałem jego kolegę z podobnym zachowaniem.C.d.n.
Inny temat to zmuszającymi mnie chamskimi zachowaniami  do darmowej pracy dla anonimowych  chętnych wiedzy.
MOJA WIEDZA JEST DLA KLIENTÓW,A NIE DLA OBIECUJĄCH ,ŻE NIMI BĘDĄ.
ROBIENIE KOSZTORYSÓW JEST PRACOCH�?ONNE I KOSZTOWNE. NA DARMOWĄ PRACĘ MNIE NIESTAĆ ZW�?ASZCZA DLA ANONIMOWCÓW Z PRZEROSTAMI AMBICJI.
MY ROBIMY WZMACNIACZE NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE DLA ZASPOKOJENIA WSZYSTKICH POTRZEB KLIENTA ,UWZGLĘDNIAJĄC RODZAJ MUZYKI S�?UCHANEJ ,RODZAJ ŚRODOWISKA,SPRZĘTU UZUPE�?NIAJĄCEGO JAK :RODZAJ KABLI KOLUMN  POMIESZCZENIA S�?UCHAWEK i innych , by optymalnie i rozwojowo zrealizować potrzebę ,a
NIE "WCISKAĆ JAKIEGOŚ KLIENTA W MI�?OŚĆ DO JAKIEGOŚ NIEDOROBIONEGO GNIOTA np Z TRAWEM WYJŚCIOWYM ZE SKRZYD�?AMI JAK U SZYBOWCA ,albo z  24-ema SEKCJAMI,albo Z  RDZENIEM SIECIOWYM czy też ZE STALI PRĄDNICOWEJ 5 x większym niż potrzeba ,KTÓREMU I WYŻARZENIE POMOŻE TYLE CO UMAR�?EMU KADZID�?O . Stal prądnicowa pod względem elektromagnetycznym, to  ta sama stal co sieciowa.
W Polsce nie ma stali na  rdzenie głośnikowe ,tylko sieciowe.

Ostatnio zmodyfikowany: 23-04-2010 07:25  przez lampy
  
lampy 29-03-2008 18:29 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
Jeszcze o Z�?ODZIEJACH I OSZUSTACH:
  To prymitywny zarozumialy oraz tępy gatunek człowieka. jeszcze  do tego zawsze amatorzy.
  Zarozumiali:bo uważają ,że to co robią -wykonują jest tak genialne i nie znane nikomu innemy tylko im samym.
  Amatorzy : bo nie ma szkół uczących  i kształconcych złodzieji . Matomiast są szkoły i uczelnie kształconcych ANTYZ�?ODZIEJI ,jak policjantów,prokuratorów ,kontrolerów, rewidentów, nadzorców, wyuczonych w definiowaniu złodziejstwa i oszustw.
  Prymitywność: : bo  gdyby znali sferę odruchów bezwarunkowych i warunkowych , to wiedzieliby,że paskudność swoją mają zapisaną  na twarzy ,w formaxch bycia i zachowaniu.
 Tępi: bo po wcześniejszych czy póżniejszych wpadkach nie umieją wyciągnąć wniosków i kradną dalej.
OBRZYDLISTWO !!
Ale jeszcze  gorszym jest kradzież wartości intelektualnych .To bywa częstrze i bardziej nachalne.Żadają ode mnie projektów i ich kosztorysów.
  Pisze taki i owaki żąda anonimowo  wszystkiego o schemacie nr 36a, a  na lampie 7025 a tej lampy mamy ok10 rodzaji ,każda inaczej gra i ma inna cene ,a innych lamp z tego zestawu ok.30 rodz..To ile muszę wykonać opracowań. 100?,200? i to za darmo? tak za darmo dla anonima, który mnie odrzydliwie szkaluje. to trzeba być bezszczelnym ,jak ten od  znowu wyświechtanych portek i kurtki .
Druga obrzydliwość tego typasa-owasa to samowbijanie się w wartość  danego sprzętu, a później rycie w tej wartości. Lecz aby osiągność optimum   w konstrukcji wzmacniacza  musi być uwzględniona :rodzaj ulubionej muzyki ,kolumn, kabli i pomieszczenia w którym się słucha muzyki no i UCHO DELIKWENTA..Czy lepszy garnitur z regału mega samu czy od krawca?
Ale jak wielkie ma poczucie swej wartości ten kiepski kandydat na złodzieja cudzej wartości technicznej tym bardziej,że sam wymęczył jakiegoś GNIOTA.MÓWIMY O MIŃSKIEJ ?
Ty NIEJADALNA CZĘSĆ WARZYWA NA BIGOS ,jedna z drugim,w tym  zawodu edukowałem się 11lat wiedz ,że robiłem to z maksymalnym zaangażowaniem i zawsze byłem prymusem-pierwszym ,ale nie  DLA CIEBIE, LECZ G�?ÓWNIE DLA SIEBIE.. Dowód póżniej.
Już "porzucono" mi amplifona   do przerobienia by można słuchać przyzwoicie muzyki.O tym " zabiegu " dowiedziałem się po latach i tak samo było ze skorpionem. W pierwszym należało wymienić 22elementy i wprowadzić wiele zmian konstrukcyjnych , a w drugim ?
 Pamiętacie jak Rubiny podpalały w latach 80-tych ,mieszkania?  
 Tak  .Wykonywało ten stan niszczenia naszego dobytku  podpalając odb,Tv rubin  końcowy wzm odchylania lini ,a dokładnie to lampa 6P45S .bardzo ciekawa lampa lecz źle "oprawiona" w układzie . To samą oprawę  "otrzymała " we wzm. audio typu Skorpion i też wypala tak wypala wszystko "od góry do dołu- od plusa do minusa .Pomijając już jego predyspozycje piromańskie,cała konstrukcja pod względem technicznym to na poziomie rachitycznych odb rad. Światowid i Goplana,z tym, że na plus dla odb.radiowych tam były podstawki mniejszych mocy a w Skorpionie samo żarzenie ma 2,5 ampera prądu.Ten konstruktor skorpiona to dopiero "geniusz"?.Nie "super geniusz". a dogonił "amplifonów"?  C.D.N.

Ostatnio zmodyfikowany: 02-06-2009 06:15  przez lampy
  
lampy 29-03-2008 18:41 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
UDZIELAMY WSZELKIEJ INFORMACJI TYLKO   NASZYM   K L I E N T O M
 W RANKINGACH A ZWŁASZCZA ANONIMOWYCH  N I E  U D Z I E L A M Y SIĘ                               NIE JESTEŚMY  POWSZECHNĄ  WSZECHNICĄ INFORMACYJNĄ.Bo ,żeby moje wyjaśnienia zrozumieć, trzeba mieć jakąś praktykę .Nie rozumiejąc wyjaśnień-można zrobić sobie jakąś nieodwracalną szkodę.

Ostatnio zmodyfikowany: 22-01-2011 19:54  przez lampy
  
lampy 02-04-2008 08:38 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
Każdy złodziej  czuje się samotny, bo nie może się pochwalić swym  "genialnym" a jednak amatorskim i z największym napięciem nerwów, czynem   Więc co robi? No z innych dla siebie towarzyszy też złodzieji  im on nie będzxie zauważalny . Ale ta filozofia istnienia społecznego jest zdecydowanie zdefinowana już  w gomułkowskiej powtarzlności istnienia społeczeństwa.A  KIEDY ja MIA?EM MOŻLIWOŚĆ UCZENIA się ,sprawność nauczania wynosiła 100%. asprawność  zaangażowania u mnie wynosiła120% najmniej.Uczenie się było zaszczytem. A teraz nauczanie =42%( wg badań niem.)a zangażowanie uczniów-słuchaczy33%. To jaki iloczyn dla Was,No chyba umiecie RACHOWAĆ!
Ci którzy sprzedają  ostatnie buble 5 i 6go sortu po44zł/1szt to nie są złodziejami, a jak jeszcze robią z innych  kolegów po fachu dla siebie, to kim są KANALIAMI???????????????????
 PRZYPOMINAM  EL34 ,(którą my mamy po wygrzaniu i w zestawie qwadro po 65zł/1szt)MUZYCZNĄ w USA kosztuje  101,46 zł/1szt.

Wczoraj w TV był wspasniały program o CAR AUDIO ,aw nim omówiono warunki instalowania urządzeń do otwarzania muzyki w samochodach osobowych  
Gratuluję IM- konstruktorom i monterom tych urządzeń!
 W stosunkun do AUDIO PRZESTRZENNEGO mają o wiele mniejsze możliwości
 osiągnięcia optywalnych wyników ,a mimo to przed przed wykonywaniu montażu przeprowadzają wywiad z klientem  uwzględniając predyspozycje słuchacza ,rodzaj muzyki ,rodzaj wykomania montażu,rodzaj.mzteriałów do montażu itd itp.
A w AUDIO , gdzie należałoby jeszcze bardziej dobierać parametry ,by uzyskiwać optimum  (nie mówię już o zjawisku hologramowym, bo przeważnie jest zatrudne  do zrozumienia a tym bardziej do wykonania) "wbija" się klienta by kochał niedorozwinięty złom., ze sprzężerniem zwrotynym i "cudownym" wynikiem zniekształceń uzyskanym odpowiednim programem ,a niedającym się słuchać.i sygnałem wlokącym się jak PRL-owskie autobusy Jelcz.
I takich zniewolonych głupotą przez nazywających się SAMEMU konstruktorami, jest wielu. Można mieć ładną obudowę ,ale z Walkirji Wagnera zrobią ZUPĘ  nie do słuchania a z rock'a ?UP,?UP, A OBIE RODZAJE MUZYKI SĄ WSPANIA?E.
Jakiś k...... miał mi za złe,że naprawiałem RUBINY, a to właśnie w rubinie jest wzmacniacz (moim skromnym zdaniem najbardziej wysublimowanym),który "przenosił "od 1Hz-8,5 MHz i to do 11 harmonicznej zbocza sygnału., 6 różnych sygnałów. Żeby go zrozumieć potrzeba  bardzo dużo wiedzy.
Że na Wolumem Bo tam mogę spotykam się z kolegami z ZUTR-u ,a którzy od Prezydenta Kwaśniewskiego otrzymali Nagrodę Państwową za swoje osiągnięcia w elektronice stosowanej dla innych. i są biegłymi w różnych  i w między narodowych  dziedzinach . I to ONI przychodzą do nas i jest mi  wtedy b.miło ,bo wreszcie mogę sobie pogadać z ludzmi. , bo ten szwędający się durnowaty szmelcuch całkiem mnie dobija.Nic do niego nie dociera . Może głuchota i ślepota jest w cenie? CDN.
Z ostatniej chwili. Kurdupelek bez jakiegokolwiek zażenowania przylazł do nas żebrać informację  na temat budowy wzm. słuchawkowego,a napytanie jak ma odwagę pochdzić do nas ,to rzekł "to nie ja pisałem o kondensatorze.".
Dlaczego potomstwo wszy ma taką brzydką nazwę.

Ostatnio zmodyfikowany: 14-10-2008 06:29  przez lampy
  
ne5532 21-12-2008 13:36 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 04-11-2007
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Witam Szanowne Gremium,
jestem tutaj nowy, a więc wypada się przedstawić. Mam po 40-tce i od wielu lat interesuję się sprzętem audio , w tym także techniką lampową. Cieszę się że tu trafiłem. Mam nadzieję że znajdę odpowiedzi na szereg pytań mnie nurtujących. Na zakończenie mam pytanie natury formalnej, czy będzie możliwość zamieszczania obrazków np. jpeg, bmp, gif bezpośrednio bez podawania zewnętrznego źródła - jeżeli tak to jakie będą limity ile maksymalnie pikseli x pikseli i jaka więkość jednego pliku w kB?
Pozdrawiam
NE5532
Bogactwo bez pracy; przyjemność bez sumienia; wiedza bez charakteru; handel bez etyki; nauka bez człowieczeństwa; polityka bez zasad; prawa bez odpowiedzialności; cześć bez ofiary - tego nie akceptuję!
  
lampy 28-12-2008 14:09 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
Witam NE5532!Miło  mi !Zapraszamy do  merytorycznej dyskusji. Będę starał się odpowiedzieć  na wszystkie pytania nurtujące  Pana .Dane techniczne do zamieszczania obrazków i innych wartości ,póżniej po Świętach .                                                        Potrzebnego mam wszystkim, powodzenia w Nowym Roku.                                                                          Czekam na pytania.

Ostatnio zmodyfikowany: 28-12-2008 14:23  przez lampy
  
ne5532 28-12-2008 20:05 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 04-11-2007
Skąd: Warszawa
Status: Offline
Witam,
dziękuję za ciepłe słowa. Jak tylko administratorowi uda się uruchomić opcję dokładania obrazków jako plików bezpośrednio ładowanych jako załączniki (maks. np. 3 pliki), tak jak na innych forach www.audiostereo.pl, czy www.audiohobby.pl, to przystępuję do działania.
Pozdrawiam
NE5532
Bogactwo bez pracy; przyjemność bez sumienia; wiedza bez charakteru; handel bez etyki; nauka bez człowieczeństwa; polityka bez zasad; prawa bez odpowiedzialności; cześć bez ofiary - tego nie akceptuję!
  
lampy 11-06-2009 10:02 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
ort!
  
lampy 11-06-2009 10:17 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
ort!
  
lampy 08-03-2011 19:27 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
Wzmacniacz składowej stałej na zwykłych lampach ECC83 6C4C i im podobnych, już ma następce .Jest nim wzmacniacz z lampami ceramicznymi.
Jest ciepły ,analityczny i szczegółowy w całym i dowolnym  zakresie przenoszonych częstotliwości.
  
Szukaj na forum | Odpowiedz
Strona [<< 1 2 3 4 >>] z 4

Copyright © 2000-2005 by Coyote Group 0.9.2-pre1
Strona główna | Twój profil | Kontakt | Projekt Coyote | Usuń cookie | [Ustaw zakładkę]

Czas generowania strony: 0.0497 (zapytań SQL: 13). Kompresja 8.99%.