Logowanie | Szukaj | Forum | Rejestracja | Regulamin
tubes.homeunix.com :: Forum :: Społeczność :: Społeczność [Ustaw zakładkę] O mnie i o Was
Szukaj na forum | Nowy temat | Odpowiedz
Strona [1] z 1
lampy 25-11-2008 08:13 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
"Uruchomiłem przedwzmaczniacz 102b1 gra wysmienicie jestem bardzo zadowolony z brzmienia Jest pełna scana wszystkie detale muzyczne sa niewiarygodnie czyste i piekny dół oczywiście na tyle ile koncówka mocy pozwala. Steruje nim swoje koncóki mocy na MOS-FETach. Mysle ze wszystko musi się wygrzac ale jak dotychczas panski produkt bije wszystko co do tej pory miałem i słyszałem.  konstruje teraz jakąś obudowę do tego żeby to w miare ładnie wyglądało.

Jeszcze raz dziekuje za schemat.

Z poważanie Grzegorz
PS Będę w kraju w Czerwcu czy będzie się można spotkać? Może wtedy zakupie ta nową wersję ale trudno mi uwierzyc ze tak doskonały produkt można jeszcze ulepszyć.
Pozdrawiam
 Odpowiwdź:
"Nie nowego ,lecz tego co Pan kupił i jest uzupełnieniem naszego
wzmacniacza mocy nr 102  a zwłaszcza  102b, w którego układzie (bez jego
zmiany) może  pracować ok. 16 typów lamp w optymalnych
warunkach,uzyskując zjawisko hologramowe-tzn .tak dużą przestrzenność,że
dzwięk słyszy się po za kolumnami.
Lampy zamienia się w podstawce, gdy są zimne, by nie poparzyć się.
Nowy jest na jednej lampie ceramicznej.
Pracuje w zakresie częstotliwości od 1Hz- 110kHz z tą samą wartością
amplitudy,
w zakresie napięcia zasilającego od 12V( wzm=18v/v) do 200v(wtedy
wzm=110v/v),
wynika z tego , że U zasilania może być od 12V do 350V .                                    Sam jestem jego wartościami  zaskoczony i bardzo zadowolonym z siebie.
Czas narastania amplitudy prostokąta wynosi ok.0,2mikro sec. 2razy
mniejszy czas niż norma narastania impulsu synchronizacji lini w TV
,który wynosi 5,1mikro sec= 11 harmoniczna 625 Hz.
  Przy Ua=175V ,amplituda sygnału wynosi 160 V.Pozdrawiam. Florian.''

"Witam
 w takim razie ile taki zestaw kosztuje jestem bardzo zainteresowany kupnem takiego zestawu. Co do obudowy to rzeczywiscie mogę sobie sam sprawic lubie drewno i połączenie z metalem jest raczej proste.

Przosze przedstawic ofretę to zastanowie się czy zestaw czy gotowy.

Dziekuje z góry.

Grzegorz"
 Odpowiedź:
W najdroższej wersji z pańską obudową powinno zamknąć poniżej
1000euro,ale wersje wykonania należy omówić w szczegółach. bo nie
wszystko musi być w złocie wystarczy  w srebrze np.drut masy ze
złocianki jest (napewno lepszy)droższy 10x  od srebrzanki.Np. złota
drabinka  do regulacji  wielkości amplitudy sygnału  kosztuje ok150zł
natomiast potencjometr Alpsa 10zł.Wynika z tego ,że dla ustalenia
kosztów wzmacniacza musimy uzgodnić szczegóły wykonania.Najdroszy
triodowy,bez sprzężenia zwrotnego.z koercją
z najdroższych elementów z trafami otwartymi indukcyjnie(ogólny rynek je
nie zna),kosztował klienta z jego obudową ok.5 lat temu ok 6500 zł.
 Najlepszym i najbardziej realizującym zadowolenie i potrzeby klienta
jest własna jego obudowa ,a póżniej ustalenie wersji wykonania i
ustalenie.Decyzja co do rodzaju wzmacniacza MUSI być klienta,to klient
musi mieć zadowolenie z realizacji przedsięwzięcia. Przecież nie wypada
"wciskać" klienta i to za jego pieniądze w miłość do jakiegoś sprzętu
cudzego wymysłu zwłaszcza w dziedzinie -elektronice której można prawie
wszystko.
My nie mamy powtarzalnych egzemplarzy .Zawsze jest inne rozwiązanie i
realalizacja potrzeb klienta.
 Proponuję by Pan zrobił SOBIE obudowę taką  jaka pańskim zdaniem jest
najładniejsza i Panu potrzebna i przywieść ,gdy będzie w Warszawie, a
resztę uzgodnimy  na miejscy.Pozdrawiam."

Przepraszam za auto reklamę Tak obrzydliwie uprawianą przez markówa,
ale chodzi o ocenę wzmacniacza na lampach na których jest wykonane doskonałe nagranie Viwaldi'ego przez P.An. Lipińskiego Z uszanowaniem polecam się

        WZMACNIACZ  TO, URZĄDZENIE ,KTÓRE NIE MOŻE W PROWADZAĆ SWEGO "CHARAKTERU" WZMACNIANIA, DO DO WZMACNIANEGO SYGNAŁY!

A)    TYM SAMYM ,NIE MOŻE POSIADAĆ STOSOWANEGO  POWSZECHNIE SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO NA AMPLITUDĘ WZMACNIANEGO SYGNAŁU

B),   SYGNAŁ WZMACNIANY NIE MOŻE BYĆ PRZESYŁANY PRZEZ ELEMENTY KRZYWOLINIOWE (n.p.kondensatory,transformatory-nie o blachach zimnowalcowanych-resorowej NIE PRĄDNICOWO-SIECIOWYCH ,NIE SEKCYJNE i NIE BEZ UKŁADU KOERCJI)

C)    WZMACNIACZ MUSI POSIADAĆ NAJMNIEJSZĄ POJEMNOŚĆ WEJŚCIOWĄ(na ktorą nikt niezwraca uwagi,a polscy gniotacze w ogóle nie wiedzą o jej istnieniu).Nasze -niskopojemnościowe  interkonekty,by móc odsłuchiwać nagrania PANA AN. LIPIŃSKIEGO,WYMAGAJĄ,na tym poziomie jak są nagrane, wewnątrz wzm. musi mieć też niskopojemnościowe linie przesyłowe.

D)    W ZASILACZU MUSI BYĆ PROSTOWANIE LAMPOWE (daje sygnał większy o ok 6% większy nawet przy Ua mniejszym 0 5%) I KONDENSATORY  DLA PARZYSTYCH HARMONICZNYCH(dają sygnał większy od konden. chemicz. o  do 33%

E)    WZMACNIACZ MUSI BYĆ SYMETRYCZNY POD KAŻDYM WZGLĘDEM
 na czym to polega? Są takie pojęcia jak R,L,C,Lampy nie tylko parowane, bo to jest 10% dokładność LAMPY MUSZĄ BYĆ  J E D N A K O W E  i NIE muszą być jednej serii , bo lampa w produkcji po zamknięciu jej próżnie nie jest jeszcze lampą Dopiero zostaje uruchomiona odpowiednim procesem technologicznym.Wynika z tego że TA SAMA SERIA TO LAMPY SĄ RÓŻNE, NIE TAKIE SAME.TYLKO UJEDNOLICENIE DOJE GWARANCJĘ WSPÓŁBIERZNOŚI CHARAKTERYSTYKI LAMPY I JEJ DŁUŻSZY OKRES WYDAJNOŚCI.
SYMETRYZACJA WZM.TO NIE TO SAMO CO BALANS I JEST KONIECZNA W A NAJBARDZIEJ WE
 WZM SŁUCHAWKOWYCH
 
F)    NIE MOGĄ LAMPY ODCZUWAĆ SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO AKUSTYCZNEGO  inaczej mówiąc:
    LAMPA NIE MOŻE SŁYSZEĆ WŁASNEGO-WAZMACNIANEGO SYGNAŁU.
 (Dźwięk wzmacniany nie może docierać zwłaszcza do powierzchni anody)
  Z naszej praktyki wynika,że najskuteczniejsze są tłumiki nakładane na lampę zrobione z puszek po piwie i waty szklanej i dźwięk staje się swobodny)
 Tym osiąga się WSPANIAŁE GŁĘBOKIE  CUDOWNE BASY -TAKIE JAKIE BYWAŁY KIEDYŚ  W KINACH DO KTÓRYCH CHODZIŁO SIĘ "NA POSŁUCHANIE  MUZYKI- MELODII.
 JEŻELI TO POTRAFISZ WYKONAĆ  TAKI WZMACNIACZ  TO BĘDZIESZ NA TAKIEJ PÓŁCE WYSOKIEJ JAKOŚCI NA JAKIEJ NIKT JESZCZE NIE ZNALAZŁ SIĘ  TYM   ZMUSIMY GENIALNEGO P.AN.
LIPIŃSKIEGO DO SIĘGNIĘCIA PO JESZCZE NOWSZE LAMPY LEPSZE  I JUŻ SPRAWDZONE I DO WYKONANIA JESZCZE LEPSZYCH NAGRAŃ
 
G)   KOLUMNY MUSZĄ BYĆ  POWYŻEJ 94 db SPRAWNOŚCI.
     
                                                                                        I MIEĆ SZYBKIE ZWROTNICE . A obecnie stosowane? Wybraście sobie,że głośnik ma ok. 8ohm,a wyjśćie wzm. też ok.8 ohm ,A MIĘDZY NIMI DOŻA CEWA ZWROTNICY O,O,O,O, 10 RAZY WIĘKSZEJ INDUKCYJNOŚCI. a indukcyjność zwrotnicy tylko "zamazuje" sygnał, a prporcji różnicy sygnału NIE SĄ RUSZONE-ZOSTAJĄ TE SAME.To samo robi się w kolumnach o  aktywnych basach. Aż wstyd pomyśleć ,że wykonują to"fachowcy" b wielkim poczuciem swej wartości i z taką pewnością siebie wciskają ludziom KIT.

H)   KABLE ZE SREBREM I O ODPOWIEDNICH PRZEKROJACH I KONSTRUKCJI .
I)    KABLE SIECIOWE ODPOWIEDNIO DOBRANE DO POTRZEB.
J)    A JESZCZE (NIE DO UWIERZENIA)  POWINNA  BYĆ REGULACJA WZMOCNIENIA ,ZMIANĄ POBORU PRĄDU Z SIECI ENERGETYCZNEJ
Zwłaszcza dotyczy to lamp takick jak 6S33S,GU13,GY70 ,GK71,845,211,a nie zmianą wielkosci wzmacnianego sygnału, błędną w swej samej konstrukcji.

K)


 C.D.N. Mniemam ,że dalszą część wyjaśnień  udzieli P. L.I. w czasie dyżuru   w redakcji z  cepeliady!

CZY GNIOTY JAK: QUTA KONTAS,LURĘ CHLAJ,, AMPLIFONY, SKORPIONY, KRAMERA GNIOT  z EL34 ,czy KOPLAND z 4 x EL34 ,czy CONRAD Z 4x EL84 i z trafem głośnikowym ze stali sieciowej 0,5mm grubej spełnia chociasz jeden z wymienianych  parametrów.Zapewnian ,że nie!
 Jakiś debil wykonywał trafa wyjściowe. To że debil -pal go licho, ale dlaczego tym się schizofrenicznie chwali się i chełpi i tym gorzej ,że w Polsce można zrobić b.dobre trafo wyjściowe.Jak to się i dlaczego robi to ruszcie głową i zacznijcie chociasz czytać a może trochę uczyć się. W TV redaktor T. LIS w wywiadzie z  Królową NaszejPiosenki-MARYLĄ RODOWICZ, nazwał WYPOWIADACZY INTERNETOWYCH  i słusznie KLOAKĄ.   PODOBA MI SIĘ i dodałbym GMINNĄ (nie powiatowe-bo to już zawiele).,BO POZIOM MERYTORYCZNY TYCH WYPOWIEDZI MOŻE KONKUROWAĆ  Z POZIOMEM PSA SOŁTYSA i to gdy wszyscy są w kościele na sumie.

N.p w Amplifonie na 4xEL34 , żeby nie był narzędziem przestępstwa i nie kaleczył sygnału nagranego przez artystę takiego jak P Andrzej Lipiński  (Kwartet Śląski;Vivaldi,czy Król Roger),należy wymienić 22 elementy (bez trafa wyjściowego toroida,które jeszcze smuży).A skorpiony? Im tylko mogą dorównać takie gnioty socjalistycznego przemysłu radiowego jak GOPLANA i RARYTAS.Pamiętacie jak radzieckie RUBINY z heizowywały (heizen- palić) nam mieszkania z powodu niewłaściwej aplikacji elementów aktywnych w odchylaniu poziomym.W układach  Skorpiona: układy tak jak z Goplany jak i Rarytasa i zwłaszcza  Rubin znalazł swoje miejsce. A jescze    
o rachitycznej obudowie  lepiej nie mówić, lepiej jej nie dotykać . A dekoracja TAK , TAK .Lepiej nich stoi na złość sąsiadów ,ooo najlepiej TEŚCIOWEJ - ZOŁZIE skąd innąd, na półce. Do tego najbardziej nadaje się!
  Do naprawienia takiego ge..... zmusiło mnie dwóch parchowatych prawie gangsterów z Pragi Dobrze ,że im chociasz potencjometr będzie przerywał(bo kopcą śmierdzące papierosy i sami nie myją się)Gdybym wcześniej wiedział,że te patałachy nie zapłacą mi tego co uzgodniliśmy,to bym napewno niedawał bym pozłacanych podstawek ceramicznych ,lecz takie jakie mieli Automatycznych punktów pracy ,też bym im nie zrobił i nie naprawiałbym tym szmelcuchom bez schematu spalonego sprzężenia zwrotnego i wogóle bym nie naprawiał tego szmelcu, bo to takie rachityczne jak qutakontas ,czy podobne gnioty kołchozowej konstrukcji.
 Jeden z tych szmelcuchów potrafi nachodzić mnie i żądać informacji i jeszcze grozi mi.
 TYLKO NASZYM KLIENTOM UDZIELAMY WSZELKIEJ INFORMACJI  I NIMI OPIEKUJEMY SIĘ  W ZAKRESIE LAMP, WZMACNIACZY USUWAMY WSZELKI NIEDOPRACOWANIA T Y L K O  N A S Z Y M   K L I E N T O M
A KLIENTEM ZOSTAJE SIĘ DOPIERO PO WYMIANIE PIENIĘDZY ZA-NA  TOWAR .
W RANKINGACH A ZWŁASZCZA ANONIMOWYCH  N I E  U D Z I E L A M Y SIĘ. . WYWIADÓW TEŻ NIE UDZIELAMY. A  PODPISYWANIE SIĘ IMIENIEM NAWET  Z NAZWISKIEM   W NECIE  NIE DAJE   WIARYGODNOŚCI.
CHCESZ COŚ WIEDZIEĆ POUCZ  SIĘ,BO JA ,ŻEBYM UMIAŁ MUSIAŁEM UCZYĆ SIĘ ,A  TY JEDEN Z DRUGIM NIE BĄDŹ  ZŁODZIEJEM CUDZEJ                                 WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI.   WASZA NIE WIEDZA  JEST WASZĄ  WŁASNOŚCIĄ I WASZ PROBLEM I  NIE OBCIĄŻAJCIE  SWOJĄ GŁUPOTĄ  INNYCH -BAWCIE SIĘ NIĄ SAMI   .RAZEM Z WASZĄ BEZSZCZELNOŚCIĄ.                                                                                     .                            WIEDZA O LAMPACH TO  MÓJ ZAWÓD, A NIE ZDEGENEROWANA  AMATORSZCZYZNA,KTÓRĄ DOBRZE OCENIA BAJKA KRASICKIEGO "DLACZEGO DZWON  GŁOŚNY" CZĘSTO  W TANI SPOSÓB  NIE DO WARZENI A i NIE DOPRANE-BRUDASY "GENIUSZE"PRZEZ  ORDYNARNĄ  PROWOKACJE PRÓBUJĄ WYMUSIĆ NA MNIE  WYJAŚNIENIA. JA ROZUMIEM ICH  MYŚLENIE"WSZYSCY DURNI ,ALE ONI NNIIEE".                                                                                                  

        NIE JESTEŚMY  POWSZECHNĄ  WSZECHNICĄ INFORMACYJNĄ.
NATOMIAST ZAMÓWIENIA SKŁADA SIĘ W FORMALNY SPOSÓB
ŻEBY ZAMÓWIĆ  LAMPĘ/Y WYSTARCZY JEDEN KONTAKT TEL.,LUB OSOBISTY,  a wtedy  uzgodnimi sprzedaż, rodzaj lamp/y i jej cenę i rodzaj realizacji obsługi. Informacji też jest towarem i jej kradzieży nie tolerują ,a jest bezpłatną dla naszych klientów !!!  
A TU POLECAM PRZYKŁAD  ZAROZUMIAŁOŚC I  BEZSZCZELNOŚCI, BO NIE UDAŁO MU SIĘ  WYCIĄNĄĆ OD NAS  INFORMACJI.ON NIE CHCIAŁ KUPIĆ WYMIENIANYCH NIŻEJ LAMP. POTREBOWAŁ INFORMACJINA NA TEMAT   WARUNKÓW W SPRZEDAŻY. TAK ZA DARMO- BO JEMU NALEŻY SIĘ.      POCZYTAJCIE SOBIE .Czcesz handlować -wypracuj sobie sam zespół wiedzy do danej pracy ,ateraz zastanów się KTO TU JEST CHAMEM ,JA CZY ty chcąc korzystać  z mojej wiedzy-kraść cudzą wiedzę ,czy ja zachowując ją dla swoich klientów.

"traktujac w ten sposob klientow firma musi upasc a wszystkie audio fora w polskim internecie poznaja obsluge i "uprzejmosc",ktora mnie spotkala
i jak traktuje sie zwyklego czlowieka i klienta w firmie Floriana Szczesniaka przy ul.Rzymowskiego 20/57 w Warszawie.."
....
"Witam,
poszukuje Tesla 6CC42 (najlepiej NOS) oraz Bendix 6385 - prosze o info
z podaniem ceny.
Dziekuje.
Aktualna cena         30,00 zł
Do końca:
pozdrowienia :
Piotrek

A TERAZ TE LAMPY SPRZEDAJĘ NA ALLEGRO za 180zł (06.10.09)

NA CZYM POLEGAJĄ PROWOKACJA? CHCE UZYZKAĆ ZA DARMO OCENĘ WSZYSTKICH LAMP Z TEJ GRUPY BO TYCH LAMP ROZSĄDNI ELEKTRONICY ( NIE DŁUBACZE) NIE UŻYWAJĄ WŁAŚNIE TYCH.
ON NIE CHCE KUPIĆ ,CHCE SPRZEDAĆ I OCENĘ TOWARU WYPRACOWANĄ PRZEZ WIELE LAT PRÓBUJĘ UKRAŚĆ -UKRAŚĆ WYNIK CUDZEJ   WIELOLETNIEJ PRACĘ.  I JESZCZE ODGRAŻA SIĘ  BYCIEM NA WOLUMEN. CZEKAMY.
BIEDACZYSKO TAKI WAŻNY I  TYLE  NATRUDZIŁ SIĘ  a ja cham nie podałem mu ceny.

-Lamp biedaczysko niesprzedało. Anons "przeleciał"2x po trzykrotnie Allegro i żadnej oferty-
 "REDAKTORZYNA"
Któregoś dnia  po paru wcześniejszych tel,zjawił się u nas Pan ,przepraszam Jaśnie Pan redaktor( dawno ,dawno temu męczył widzów TV programami o społecznej tematyce) ,po podstawkę od 300B. No taki REDAKTOR to moim zdaniem zasługiwał na co najmniej pozłacaną,No ale do czego potrzebne,więc zmiajny lampy w zasilaczu ,bo dorobił się chińskiego arcydzieła i jakiś szmelcuch (podobna znam go) z Pragi przerabia mu go na coś właściwego.Więc namawiam go na wymianę lampy zasilającej na taką z najwyższej półki,a będzie miał w prosty sposób to czego chce.Ale jeszcze nie wiedziałem ,że to ten szmelcuch będzie mu tą lampę wstawiał do chińskiego wzmacmającego 14W.
 No i tragedia wzmac. zniekształca mu już przy 10W a powinien jak go zapewniałem "dać" więcej W niż 14..NO I TO JA JESTEM TEMU WINIEM  a nie ich durnota ,tego szmelcucha i redaktorzyny. TAK TERAZ POWINIENEM WYTŁUMACZYĆ CO TO ZAISTNIAŁO  I JAK OSIĄGNĄĆ TEN LEPSZY REZULTAT .OTÓŻ NNIIEE! TO JEST B.PROSTE, ALE NALEŻY COŚ  WIEDZIEĆ , ŻEBY BRAĆ SIĘ ZA "LAMPY" ,A NIE BYĆ DURNYM I JESZCZE ZAROZUMIAŁYM I ŻĄDAĆ "BO SIĘ NALEŻY"POMYŚL TROCHĘ ,TYLKO,ŻE DLA WAS JEST TRUDNE.                                                                                                    
         PODOBNY PRZYPADEK BYŁ TYDZIEŃ TEMU
 FACETOWI AŻ GAŁY O CENTYMETR WYSZŁY DO PRZODU,BO NIE PORADZIŁ SOBIE Z LAMPĄ EL11 GENERATOR  ROBIŁ MU SIĘ NA NOWEJ LAMPIE -NA STAREJ NIE-NO BO NIE MIAŁA JUŻ EMISJI,
 I TU ZNOWU JESTEM WINIEN ŻE JEST DURNY I NIE UMIE NAPRAWIĆ 60 LETNIEGO ZŁOMU. ALE TE ŚEPIA WYLAZŁY MY JAK U RUSKIEMU WILKOWI      
C.D.N. PRZEANALIZUJEMY TRAFA Z BOCHNI TAK,TAK TE NA RDZENIACH PRĄDNICOWEJ STALI. TO DOPIERO NR.
   Mam już dość tel na ten temat tym bardziej że wiele zrobiłem by nasze trafa dla audio były przyzwoite i spełniały normy częstotliwościowe i energetyczne .Z wyrzutami sumienia stosujemy blachy ( nie zimnowalcowane jak do produkcji resorów)lecz wyżarzone dla małej koercji    ,wiele  razy cieńsze i z odpowiednim przenoszeniem częstotliwości.
 Nie umiem zrozumieć jak można taki produkt, z takim tupetem i pewnością siebie propagować publicznie.To durnota czy bezszczelność?
   Prądnice pracują w elektrowniach z częstotliwością 50Hz- powszechnie zwaną sieciową i ona musi być faworyzować 50Hz a innym utrudniać istnienie bo są nieobliczalnie szkodliwe.w układach korzystających z  sieci elektrycz,a więc dla AUDIO niewskazane-wręcz szkodliwe .Na czym to polega nie będę tłumaczył ,a tym samym do uczał bezszczelnych promocji.
Bo jak już "Cepeliata" to robi można zrozumieć.
   Drugi rodzaj stali prądnicowej to stal używana do produkcji prądnic - alternatorów trójfazowych samochodowych.Silniki samochodowe załużmy mają MAKSYMALNE obroty ok6000obr/min,a ich prądnice 1/2 tych obrotów
tzn. też  ok 3000 obr/min ,ale tj. maximum więc stal dla ich produkcji musi być przystosowana dla jeszcze niższych częstotliwości niż sieć energetyczna,bo minimalne obroty prądnic sam.to ok 600 obr/min=10Hz
  Jak można chwalić się że na takich rdzeniach trafa są dobre. A jeszcze ich grubość 0,5 mm najmniejsza dla sieciowych traf .A jeszcze te sekcje.Zakładam i nie rozumiem jakm można chcąc lepiej-robić paskudniej
  Jeszcze jedem "chwała" z ALLEGRO " ( tak nawijane transformatory można spotkać tylko w ekskluzywnych i bardzo drogich wzmacniaczach lampowych )" Ten co to pisał nigdy nie widział dobrego trafa,nigdy w ręku nie miał np AUDIO NOTE. nawet ruskiego.A jeszcze  24 sekcje,oooo. i z powrotem .Bzdura za bzdurą.  I jeszcze bawienie się w autorytet Śmiech warte. Zastanawiam się jak można być tak nierewidowalnym mimo wielokrotnych tłumaczeń o produktach indukcyjnych. Jak można nawinąć ok.5000zwoi w sposób powtarzalny na wiertarce?.Tylko automat może to wykonać definytywnie i symetrycznie
 Czy jest się bezszczelnym  czy durnym, wciskając taki kit zainteresowanym.
P.S ART LEINE to firma P. Krigera.
A co stało się z tymi Panami co próbowali sprzedarzy po AUDIO SHOW?
A co z tymi Panami co próbowali sprzedaży  w Galerii Mokotów?
A co z tym handlem na Wielickiej,skąd właścicielka lokalu szukała nawet u mnie pomocy w odzyskaniu  swoich mebli?

W TEJ CHWILI NAWET NASTĘPUJE SPRZEDAŻ 6L6 RUBY,GDZIE WYSTAWIWJĄCY PRÓBOWAł? UK�?ADNIE PROBLEMOWO WYCIĄNĄĆ NIEZAMIERZAJĄC ZOSTAĆ KLIENTEM CENE.
DURNOTO JEDNA: SPRZEDAJESZ LAMPY RUSKIEJ PRODUKCJI  TYLKO Z  NAPISEM  "RUBY" TO JEST LAMPA Z PRODUKCJI KOMERCYJNEJ , A NIE JAK TA SAMA  RADZIECKA DLA "UK�?ADU WARSZAWSKIEGO" ,NAWET JEST  TAŃSZĄ I CIEKAWSZĄ PRZYWOŻONA PRZEZ RUSKICH HANDLARZY
 A JAK SAM ROBI SIĘ  MOIM "KUMPLEM"  W ZAWODZIE JAK "GLUT- SNUFKIN"
 Ta cenę  co podałem należy się lampom amerykańskim ,A  N I E  RUSKIM
 GNIOTOM,KŦÓRE JUŻ KOMUŚ NIE ODPOWIADA�?Y DO GITARY.!!!!
 NAJLEPSZYM TYPEM  DLA GITARY  Z TEJ GRUPY  6L6=6P3S JEST LAMPA  6P3SE LECZ TYLKO TA ODMIANA PRZEZNACZONA dla UK�?ADY WARSZAWSKIEGO I TO JESZCZE PO KONTROLI TECHNICZNEJ ARMII NRD-WSKIEJ I PÓŹNIEJ  BUNDESWEHRY , BO INNE JEJ ODMIANY TO ZWYKłY RUSKI SZAJS A KOMERCYJNE JESZCZE GORSZE
 Teraz  dalszy ciąg,tych 6L6 ,BO KUPIŁJE W  ALLEGRO zibisound@o2.pl
 Ale o tym póżniej.Jest godne publikacji.
    Któreś niedzieli, naczupiżony jak indor dopadł do naszego stoiska wydzierając "PAN JEST "TYLKO LAMPY" i SPRZEDAŁ MI 6P14P W ALLEGRO"" i trzęsąc lampą z białą naklejką z napisaną wartością Ia.
Pytam dlaczego: ja?.Bo wskazał mu mnie Pan Sprzedający lampy na gazecie,na Wolumen-występujący w ALLEGRO pod nazwą PIESKI-49. Udało mi się wymachiwaną lampe obejrzeć:rzeczyweiście zdaleka widać :spalona - przegrzana anoda.według wartości napisanego Ia lampa była kupiona bardzo dobra,z BARDZO GłĘBOKĄ  ANODĄ ,BO TYLKO NAJLEPSZE ZE MOGĄ DOPROWADZIĆ ANODĘ DO TEGO STANU jak miała ta lampa A ten niedojda w lampach , bo jest z zawodu akustykiem, i jako akustyk nie miał zielonego pojęcia jak i co należy zrobić przy wymianie lampy na nowy egzemplum.  Jako akustyk jak sam chwali się naprawia                                                                                   WZMAKI(ochyda) lampowe, a może i powiniem  w WZMAKACH lampowych głaskać membranę głośnika po ZEWNĘTRZNEJ,powtarzam ZEWNĘTRZNEJ stronie (broń Boże po wewnętrznej, bo tam już jest elektronika i dość wysublimowana. Przy 6P14P przy nie umiejętnej wymianie lampy NASTĘPUJE ZACZERWIENIENIE ANODY, .Ta starcza ruina fizyczna i psychiczna nadal awanturował się.Próbował mnie pobić.Syn powstrzymał go i chciał wezwać policję jak to zrobił z huliganem  którego nazywam SARNĄ. lecz na moje stwierdzenie "że śmierdzącego gówna nie należy ruszać ,bo jeszczs więcej śmierdzi i może pobrudzić " puścił go.a TERAZ OSKARŻASZ ,ŻE CHCIA�? CIĘ POBIĆ.Ty stara ruino fizyczna ON ma któregoś DANA, i medalowe miejace w misztrzostwach polski juniorów, a na ciebie wystarczyłby najmniejszy stopień kwalifikacji JUDO
    Jak mnie powiadamiają ,on nadal twierdzi że ja w Allegro przedałem mu lampy 6P14P, jako TYLKO LAMPY z białymi naklejkami wartośći,A jeszcze mało tego teraz twierdzi,ze potwierdziłem mu sprzedanie lamp
 OTÓŻ NIE Pod nazwą  "TYLKO LAMPY " W ALLEGRO lampy elektronowe sprzedaje młoda kobieta ze Śląska I ONA PISZE NA BIA�?EJ KARTECZCE wartość Ia Ta starcza chodząca bezszczelność  o tym wie.Widocznie zapachniało mu posiadanie posiadanie dobrych i sprawdzonych lamp, więc  w biały dzień i na bezszczelnego okraść. Czy ja już tak głupio wyglądam?
.że taka kreatura w tak chamski sposob  próbuje mnie okantować.
Tel do psiakrew geniuszowatego Zygmunta dostałem .Mogę podać
Zibisound  .Tel:022 25 20 350 i 697 08 10 44.
A CO DZIEJE SIĘ W LAMPACH  WIĘKSZEJ MOCY O G�?ĘBOKIEJ KATODZIE - TYLKO STRZELA - ISKRZY WYRYWANA KATODA \
 POD UBIKACJĄ (POD WYCHODKIEM-W�?AŚCIWSZA NAZWA MIEJSCA) SPRZĘT PÓ�?PRZEWODNIKOWY FACET O SZCZURZEJ GĘBIE I ON AŻ DWIE PARY WYISKRZY�? 6S33S w POCHODAZĄCE Z REZERW UK�?ADU WARSZAWSKIEGO MIA�? ZAP�?ACIĆ 180 Z�? I DO DZIŚ ANI GROSZA .TO JEST Z�?ODZIEJEM CZY NIE ? JAK SĄDZICIE?MA�?O :JAK MOŻNA PRZEZ DURNOWATOŚĆ I ZAROZUMIA�?OŚĆ ZNISZCZYĆ TAK WSPANIA�?E LAMPY1
 TEN WZMACNIACZ W KOŃCU TRAFI�? DO MNIE.I PO W�?AŚCIWYM USTAWIENIU PUNKTU PRACY LAMP CHODZI DO DZISIAJ.

PODOBNA SPRAWA Z gniotowatym "amplifonem" A POWYRWANIU KATODY
NIE NIE MOGLI USTAWIĆ PUNKTY PRACY W AMPLIFONIE ,KTÓRY  W INNEJ SPRAWIE  NA �?ADNYCH KILKA SET Z�? MNIE O KANTOWA�?.
KANT KANTEM ,ALE TE PRETENSJE DO MNIE,JAK JA ŚMIOEM ŻĄDAĆ TEGO CO WYLICYTOWA�?EM W ALLEGRO,A TO CO ZAMAWIA�?EM TEGO W OGÓLE NIE DOSTA�?EM.ZWROTU PIENIĘDZY TEŻ NIE!

W  INTERNECIE PIEKLI SIĘ NA NAS PAN
 PAN KTÓRY PIAŁ ZE ZŁOŚCI,ŻE ZA LAMPĘ 5814 FIRMY GE U NAS NALEŻY ZAPŁACIĆ 100 ,A ON CHCIAŁ KUPIĆ ZA CENĘ ZŁOMU Z DEMOBILU ANGIELSKIEGO ,KTÓREGO SPRZEDAJĄ NA KASPROWICZA.

   ZAPYTAJCIE CHOCIAŻBY   MOKRZYCKIEGO-ORGANIZATORA    "AUDIO SHOW" JAK TO NIE OPŁACA SIĘ MNIE RUSZAĆ . ON ZARZĄDAŁ ODE MNIE DODATKOWEJ OPŁATY ZA POKÓJ W SOBIESKIM. DOPROWADZIŁ JUŻ DO EGZEKUCJI KOMORNICZEJ . I TO MNIE POBUDZIŁO DO DZIAŁANIA   W CIĄGU PÓŁ ROKU MOKRZYCKI MUSIAŁ MI ZAPŁACIĆ TO CZEGO RZĄDAŁ ODE MNIE. CZEKAM TERAZ NA OKAZJĘ ŻEBY DALEJ SIĘ Z NIM POBAWIĆ.
LEPSZĄ  ZABAWĘ MIAŁEM Z KOMENDANTEM WOJEWÓDZKIM- ZABAWA TRWAŁA 4 LATA,KTÓRY NAWET Z PISTOLETEM PRZYSYŁAŁ DO MNIE JAKIEŚ "PTASZYSKO"
CZEKAM NA OKAZJĘ  ABY ZAROBIĆ NA TYM "GŁUPKU" ZA ZROBIENIE STRONY W NECIE ,W KTÓREJ TO WSZYSCY KANCIARZE PROBUJĄ COŚ WYSMOLIĆ NA MNIE A ZWŁASZCZA CI ,KT ÓRYM NIE UDAŁO SIĘ MNIE WYKANTOWAĆ ,JAK TEN ŁAMAGA ,KTÓRY BUDUJĄC DLA SYNA WZMACNIACZ GITAROWY ,I CHCIAŁ MNI ZWRÓCIĆ DŁAWKI OD DOŁU PRZEWIERCONY WIERTŁEM 6MM na głębokość 5 mm,wydzierając się , że to ja mu sprzedałem dławik z demontażu.
OTÓŻ NIE  ZŁODZIEJSKI NIEUDACZNIKU!!!  NIGDEY NIE PRZEDAJE COKOLWIEK Z DEMONTAŻU.
NATOMIAST WSZYSTKO MAMY W NAJLEPSZYM GATUNKU!!!

NATOMIAST WSZYSTKO MAMY W NAJLEPSZYM GATUNKU!!!

GDYBYŚ TY ZAKŁAMANY WARZYWNIAKU NIE NADAJĄCY SIĘ NA BIGOS JAK TRUDNO BYŁO ZNALEŚ WYKONAWCĘ DO DAWNO TEMU PRODULOWANYCH DŁAWIKÓW TRUDNIEJ NIŻ TRAFA S.E. TO BYŚ JE BARDZO I TO BARDZO SZANOWAŁ..
ŻADEN ZŁODZIEJ U MNIE  JUŻ NIC NIE KUPI.!!!!!!!!!!
Tak jak i ten szarpidrucina który zamienił 6P14P LAMPĄ 6P15P W SWOIM WZMACNIACZU TWIERDZĄC ,ŻE JA JĄ MU ZAMONTOWAŁEM W JEGO PIECU. TO JUŻ TRZEBA BYĆ TAK DURNYM JAK ON ,ŻEBY ZAMIENIĆ 6P14 LAMPĄ 6P15P.TO NAWET SCHIZOFRENICZNY MARKÓW  WIE O TYM,DŁUBACZ KOŁCHOZOWYCH GNIOTÓW, BO JEMU TO KRADZIEŻ DOBRZE WYCHODZI ,A ZWŁASZCZA GDY TWIERDZI ŻE TO W RAMACH DEMOKRACJI. W JEJ RAMACH NAWET ŚWINIĄ MOŻNA BYĆ.
Mam już dość jego podsłuchiwania ,a później na podstawie tego wysłuchiwania  koślawych teori nie mających nić wspólnego z elektroniką .N.p podsłuchana "teoria"na tenat pojemności między elektrodowej,likwidowanejkawałkie kabla  lub teraz o lampach regulacyjnych Ile trzeba cierpliwości,żeby wysłuchiwać pokoślawione teorie
  DLA RÓŻNEGO RODZAJÓW KRETYNÓW  ZAWODOWYCH NA "WOLUMENIE" TO I DYPLOMY  SIĘ ZNAJDUJĄ !

JESTEM NADAL DORADCĄ WŁADZ CENTRALNYCH W POLITYCE SPOŁECZNO-GOSPODAWRCZEJ I NADAL ZAJMUJĘ SIĘ BEZ ENTUZJAZMU BEZPIECZEŃSTWEM PUBLICZNYM. C.D.N.

MOJĄ SPECJALNOŚCIĄ  ZDOBYTĄ W 1992r JEST "MIĘDZYNARODOWY NAZDZÓR GOSPODARCZY" i Z WIEDZY  WSZYSTKICH RODZAJÓW OSZUSTW MUSIAŁEM ZDAWAĆ EGZAMIN .A MÓJ PATERNALIZM NIE JEST  Z RODZAJU WASZEJ GŁUPOTY ,LECZ WYNIKA KONIĘCZNOŚCI PO ŚMIERCI ŻONY,NAUCZENIA MACIERZYŃSTWA BY SAMEMU, SAMEMU WYCHOWĄĆ NA PRZYZWOITYCH OBYWATELI TRÓJKĘ DZIECI ,A NAJ MŁODSZY MIAŁ  JEDEN ROCZEK, A JESZCZE TAKIE KANALIE JAK WY ,MAJĄC POMAGAĆ ,JAK NIKT NIE WIDZIAŁ - BYLI NAJGORSI.
 NIE CIERPIĘ GNIDACTWA.
   
O  GZ34 i redaktorzynie kiegyś telewizyjnym i brudasie z Pragi, póżniej C.D.N.

Witam!Elektroniką albo radiotechniką zajmuję się już ponad 55 lat .Zaczynałem od krótkofalarstwa,a z którym musiałem  dość gwałtownie rozstać  ze względu na nadmierne nim moje praktyczne zainteresowanie,co ówczesnej władzy nie podobało się. Byli bardzo sprawni.Porównując ich sprawczość działania ze sprawczością działania obecnych grup stosowania prawa, to obecni  mniej korzystnie wypadają .A podobno nazywa się to DEMOKRACJĄ.
  Ciekawość  i szacunek dla elektroniki, dziedziny bardzo abstrakcyjnej , jednak pozostał.Może o tym świadczyć 11 lat nauki..Miałem okazję  wielu przypadkach poznać ludzi z pierwszych szeregów ELEKTRONIKI. To wspaniali ludzie i trudno ich porównywać z dzisiejszymi działaczmi- manipulantami nazywającymi się elektronikami. Nie mówiąc o tych co grasują po internecie,bo dla nich brakuje już skali porównawczej
 Bo ELEKTRONIKA ŻYJE wg PRAWDY MATEMATYCZNO - FIZYCZNEJ,a NIE wg PRAWDY ,W KTÓREJ JEST ZWYKŁE KŁAMSTWO I WPUSZCZNIE LUDZI W "MALINY",A POWTARZANE PRZEZ WIĘKSZĄ ILOŚĆ LUDZII W IM DŁUŻSZYM CZASIE JEST WIĘKSZĄ PRAWDĄ.
Na tej interpretacji prawdy bazują zwłaszcza  reklamy i internet.
Reklamy,no bo kto zapłaci za reklamę która nie podniesie zysków(a po to była kupiona by był zysk) a ,że oparta  na kłamstwie i fałszu co to tym handlarzom-kanciarzom przeszkadza jak frzjerzy to kupują.Przciesz KŁAMSTWO I FAŁSZ ,KANT i OSZUSTWO TEŻ MOŻE BYĆ TOWAREM. Mało towarem ,ale PODSTAWĄ INTERPRETACJI PRAWDY SPOŁECZNEJ ,a tym samym podstawą interpretacji prawdy a tym samym kupa baranów ulega temu Tak ,a ważne być głośniej i dłużej ,by większa kasa i to wszędzie ,a przykro że ta RYBA "psuje" się od "Góry" C.D.N.  A jeżeli ktoś zacznie pracować na zdrowych zasadach -NO TRZEBA NA NIM ZAROBIĆ < JEŻELI NIE DA SIĘ TO TRZEBA KŁAMSTWEM I KANTEM NISZCZYĆ.
      OSTATNIO na rynku pokazują się lampy ,triody podwójne jak Tesli z mieczykami i Sylwanii  dla Boldwina. Te ostatnie mają ,trudno domyślić się jakim pomiarem osiągnięte" piękne "opisy mówiące o ich równowadze elektronicznej.Z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.Oba typy lamp są lampami odrzuconymi w produkcyjnym procesie urządzeń w których miały pracować , z powodu  nie możliwości sparowania .Zachowały  się do dzisiaj ,by odrotni dystrybutorzy wprowadzić  je na polski rynek,
To nić nowego. Wielu " TYCH  SYTUACJI  n.p z JJ(choć to wspaniałe lampy) , a z Rosji i Chin to co  lepsze ? A co wysyłano by do hegemonów świata, jak USA ,Anglia,Niemcy .Oni bubli nie kupią .
Lampy JJ.Przez "OBROTNYCH" mają b.nie właściwą opinę , bo przyzwoita EL34  w fabryce kosztuje ok.50zł a sklepie ok.100 zł za 1szt.
    Czy My sami potrafimy potrafimy zrewidować nasze zachowania.
  Chyba  NIE!!
 W dzienniku podano wiadomość , że mamy najgorsze drogi w EUROPIE.
 Dlaczego najgorsze  ,bo powinny być NAJLEPSZE , bo jakość zależy od decydentów ,którzy sami jeżdżą po tych drogach. Coś ta nasza demokracja taka jakaś dziwna i przypomina zachowanie się psa gryzącego własny ogon . Bo wiedzieć -wiedzieli. Ja sam pisałem  w programie na zjazd centroprawicy w Krakowie w 1993 r.(jeszcze niepodzielonej) "O rozwoju  gospodarczym",a którego treść  powtarzają pierwsi z  rządzących w naszym kraju , jeszcze w dzisiejszych latach. Tak ,tak  jestem  z zawodu także dość aktywnym politykiem gospodarczym, a od roku 1989 zajmowałem centralnymi strukturami stosowania prawa. Ale to już ma 15 lat .
  Coraz częściej na polskim rynku trafiają  się wzmacniacze  produkcji chińskiej.
  Ogólnie mażna rzec -są dobre .Co prawda w "cepeliadzie" oczywiście na rzecz marketingu, mają oj  mają dobrą opinie .Lecz mogą być nawet  rzeczowo bardzo dobre ,tylko należy przy nich popracować, poświęcić  ze dwa dni  intensywnej pracy, wymienić  elementy ,które są potrzebne dla parzystych harmonicznych ,dla ustabilizacji pracy układów ,bo są opracowane przez półprzewodnikowców. Napewno  musi to wykonywać dobry lampowiec , z dużym doświadczeniem-praktyką.Bo tacy którzy nie umieją zamienić lampy prostowniczej i dla nich GZ34 jest gorszą niż 5Z4  to niech lepiej zajmą się transportem wzmacniaczy ,a nie ich  naprawianiem i   nie wpuszczaniem Klientów w przysłowiowe" maliny" ,bo już na rysunku aplikacji w/w lamp widać  różnicę na korzyść GZ34 . I w tym przypadku trzeba być wyjątkowo  ślepym ,durnym żeby tego nie widzieć,a  jeszcze mienie pretensji do uznania swojej ,tego co mają największe -tępoty, przez innych..........!.Ludzie zabiegają o posiadanie GZ34 we swych wmacniaczach,a ja musiałem tego "geniusza" namawiać , bo ta lampa w swej grupie jest najlepsza zwlaszcza te ze szkodzkiej fabryki. i co okazało się "że go oszukałem,tak oszukałem. I to z jakim tupetem mi to oświadczał. Tu brakuje mi pomysłu na określenie tego zjawiska.
Jaki to musi być matoł ,żeby nie umiał dać rady z czymś co jest bardzo proste  
  Ktoś miał do mnie pretensje ,że nazywam wzmacniacze "gniotami" .Tak te wzmacniacze,które posiadają kondensatory w torze sygnału i pojemności  montażowe niekontrolowanie duże i trafa wyjściowe nawet ze stali prądnicowej oraz sprzęrzenie zwrotne w ogóle ,nie mówiąc sygnałem zwrotnym na sam sygnał ,na nic lepszego nie zasługują . Nie wyobrażam sobie jak można otwarzać cudownie piękne nagrania Vivaldi'go wykonane  przez MAESTRO ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO Jest to nagranie wykonane  mikrofonami lampowymi ,zbudowanymi na lampach triodach A wy te nagrania chcecie słuchać  na  pentodach z kontesatorami w torze wsygnału ze sprzężeniem zwrotnym na amplitudę sygnału.Już dużo powiedziłem ,bo jest jeszcze więcej parametrów  wymaganych w dobrych wzmacniaczach. P.Andrzej przygotowuje już następną wersje wzm. do mikrofonu,a ja już i jeszcze będę namawiał na jeszcze lepsze lampy., a może uda mi się  namówić "IZABELIN" NA LEPSZE LAMPY NIŻ TLF-u ,bo narazie   czekają na nich parę ,lat te podobne do nagrywających  VIVALDI'ego Przy tak wspaniałych  nagraniach."gnioty" nie mają racji bytu  C.d.n.
ZNOWU ,BO "MUSTANG"PRZESTAŁ ZŁOTEM, CHIŃSKIM" CZAROWAĆ W ALLEGRO ,ZNALAZŁ SIĘ  NASTĘPNY Z TORUNIA I ZNOWU  WYMMYŚLA  ZŁOTO CHIŃSKIE
 TO NIE JEST ZŁOTO TO TLENEK AZOTU TO JEST FARBOWANIE ELEKTRONICZNE. I TO NIE MOŻE BYĆ POWODEM DO WYŻSZYCH CEN .
 I PO PO DŁUŻSZYM CZASIE EKSPLOATACJ ZOBI  ŚIĘ Z TEDO DIODA ZE SWOIMI KONSEKWENCJAMI. A PÓŹNIEJ DEMONTAŻ JEST NIE MOŻLIWY.

Do w/w tematów jeszcze wróce.
Bardziej "interesują" mnie Z�?ODZIEJE .Tak Z �? O D Z I E J E..
 Upokorzenie jakie "taniego- lichego" złodzieja jest duże , bo uważają ,że to co robią jest majsterschtykiem i że wszyscy okradani to durnie ,a oni nie.W rzeczywistości jest odwrotnie. Te formy bycia dawno są już zdefiniowane w dziedzinie nadzoru gospodarczego.Oglądając " prymitywne zmaganiasię " czuję się zażenowany.Że emeryci ,nauczeni jeszcze w socjaliżmie, do którego tęsknią,myją stare częsci i próbują nimi  odzyskać pieniądze - nie dziwię się.Tak już nauczeni,lecz najwięcej i najbezszczelniej kombinują ludzie w sile wieku ,pseudo artyści  kuiepski szrpi druty z przerostami ambicji, którym "ochota pozostasła a możliwości wyparowały" i przynosi z powrotem podrapaną lampę i o innej nomenklaturze i o innych parametrach i jeszcze twierdzą,twierdzą z uporem maniaka,że taką kupili      .  JAKIE TO OBRZYDLIWE TO ROBIENIE z INNYCH TAKIEGO KRETYNA JAKIM SIĘ JEST !!!
Próbował taki STARĄ  I  Z PODRAPANYM COKO�?EM PILNIKIEM ,12SN7 MI WCISĄĆ a JAKI CHAM Z NIEGO WYSZED�? ,GDY MU SIĘ ZABIEG WY�?UDZENIA  NIE UDA�? SĘ. Nie dziwię się ,bo "TAKI PIĘKNY ZBIEG I MU NIE WYPALI�?". Dręczy mnie pytanie ,jak by się czuł ,gdyby wiedział ,że jest nagrany. Prawdopodobnie już wcześniej nagrałem jego kolegę z podobnym zachowaniem.C.d.n.
Inny temat to zmuszającymi mnie chamskimi zachowaniami  do darmowej pracy dla anonimowych  chętnych wiedzy.
MOJA WIEDZA JEST DLA KLIENTÓW,A NIE DLA OBIECUJĄCH ,ŻE NIMI BĘDĄ.
ROBIENIE KOSZTORYSÓW JEST PRACOCH�?ONNE I KOSZTOWNE. NA DARMOWĄ PRACĘ MNIE NIESTAĆ ZW�?ASZCZA DLA ANONIMOWCÓW Z PRZEROSTAMI AMBICJI.
MY ROBIMY WZMACNIACZE NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE DLA ZASPOKOJENIA WSZYSTKICH POTRZEB KLIENTA ,UWZGLĘDNIAJĄC RODZAJ MUZYKI S�?UCHANEJ ,RODZAJ ŚRODOWISKA,SPRZĘTU UZUPE�?NIAJĄCEGO JAK :RODZAJ KABLI KOLUMN  POMIESZCZENIA S�?UCHAWEK i innych , by optymalnie i rozwojowo zrealizować potrzebę ,a
NIE "WCISKAĆ JAKIEGOŚ KLIENTA W MI�?OŚĆ DO JAKIEGOŚ NIEDOROBIONEGO GNIOTA np Z TRAWEM WYJŚCIOWYM ZE SKRZYD�?AMI JAK U SZYBOWCA ,albo z  24-ema SEKCJAMI,albo Z  RDZENIEM SIECIOWYM czy też ZE STALI PRĄDNICOWEJ 5 x większym niż potrzeba ,KTÓREMU I WYŻARZENIE POMOŻE TYLE CO UMAR�?EMU KADZID�?O . Stal prądnicowa pod względem elektromagnetycznym, to  ta sama stal co sieciowa.
W PoZNOWU ,BO "MUSTANG"PRZESTA�? Z�?OTEM, CHIŃSKIM" CZAROWAĆ W ALLEGRO ,ZNALAZ�? SIĘ  NASTĘPNY Z TORUNIA I ZNOWU  WYMMYŚLA  Z�?OTO CHIŃSKIE
 TO NIE JEST Z�?OTO TO TLENEK AZOTU TO JEST FARBOWANIE ELEKTRONICZNE. I TO NIE MOŻE BYĆ POWODEM DO WYŻSZYCH CEN .
 I PO PO D�?UŻSZYM CZASIE EKSPLOATACJ ZOBI  ŚIĘ Z TEDO DIODA ZE SWOIMI KONSEKWENCJAMI. A PÓŹNIEJ DEMONTAŻ JEST NIE MOŻLIWY.

Do w/w tematów jeszcze wróce.
Bardziej "interesują" mnie Z�?ODZIEJE .Tak Z �? O D Z I E J E..
 Upokorzenie jakie "taniego- lichego" złodzieja jest duże , bo uważają ,że to co robią jest majsterschtykiem i że wszyscy okradani to durnie ,a oni nie.W rzeczywistości jest odwrotnie. Te formy bycia dawnosą już zdefiniowane w dziedzinie nadzoru gospodarczego.Oglądając " prymitywne zmaganiasię " czuję się zażenowany.Że emeryci ,nauczeni jeszcze w socjaliżmie, do którego tęsknią,myją stare częsci i próbują nimi  odzyskać pieniądze - nie dziwię się.Tak już nauczeni,lecz najwięcej i najbezszczelniej kombinują ludzie w sile wieku ,pseudo artyści  kuiepski szrpi druty z przerostami ambicji, którym "ochota pozostasła a możliwości wyparowały" i przynosi z powrotem podrapaną lampę i o innej nomenklaturze i o innych parametrach i jeszcze twierdzą,twierdzą z uporem maniaka,że taką kupili      .  JAKIE TO OBRZYDLIWE TO ROBIENIE z INNYCH TAKIEGO KRETYNA JAKIM SIĘ JEST !!!
Próbował taki STARĄ  I  Z PODRAPANYM COKO�?EM PILNIKIEM ,12SN7 MI WCISĄĆ a JAKI CHAM Z NIEGO WYSZED�? ,GDY MU SIĘ ZABIEG WY�?UDZENIA  NIE UDA�? SĘ. Nie dziwię się ,bo "TAKI PIĘKNY ZBIEG I MU NIE WYPALI�?". Dręczy mnie pytanie ,jak by się czuł ,gdyby wiedział ,że jest nagrany. Prawdopodobnie już wcześniej nagrałem jego kolegę z podobnym zachowaniem.C.d.n.
Inny temat to zmuszającymi mnie chamskimi zachowaniami  do darmowej pracy dla anonimowych  chętnych wiedzy.
MOJA WIEDZA JEST DLA KLIENTÓW,A NIE DLA OBIECUJĄCH ,ŻE NIMI BĘDĄ.
ROBIENIE KOSZTORYSÓW JEST PRACOCH�?ONNE I KOSZTOWNE. NA DARMOWĄ PRACĘ MNIE NIESTAĆ ZW�?ASZCZA DLA ANONIMOWCÓW Z PRZEROSTAMI AMBICJI.
MY ROBIMY WZMACNIACZE NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE DLA ZASPOKOJENIA WSZYSTKICH POTRZEB KLIENTA ,UWZGLĘDNIAJĄC RODZAJ MUZYKI S�?UCHANEJ ,RODZAJ ŚRODOWISKA,SPRZĘTU UZUPE�?NIAJĄCEGO JAK :RODZAJ KABLI KOLUMN  POMIESZCZENIA S�?UCHAWEK i innych , by optymalnie i rozwojowo zrealizować potrzebę ,a
NIE "WCISKAĆ JAKIEGOŚ KLIENTA W MI�?OŚĆ DO JAKIEGOŚ NIEDOROBIONEGO GNIOTA np Z TRAWEM WYJŚCIOWYM ZE SKRZYD�?AMI JAK U SZYBOWCA ,albo z  24-ema SEKCJAMI,albo Z  RDZENIEM SIECIOWYM czy też ZE STALI PRĄDNICOWEJ 5 x większym niż potrzeba ,KTÓREMU I WYŻARZENIE POMOŻE TYLE CO UMAR�?EMU KADZID�?O . Stal prądnicowa pod względem elektromagnetycznym, to  ta sama stal co sieciowa.
W PoZNOWU ,BO "MUSTANG"PRZESTA�? Z�?OTEM, CHIŃSKIM" CZAROWAĆ W ALLEGRO ,ZNALAZ�? SIĘ  NASTĘPNY Z TORUNIA I ZNOWU  WYMMYŚLA  Z�?OTO CHIŃSKIE
 TO NIE JEST Z�?OTO TO TLENEK AZOTU TO JEST FARBOWANIE ELEKTRONICZNE. I TO NIE MOŻE BYĆ POWODEM DO WYŻSZYCH CEN .
 I PO PO D�?UŻSZYM CZASIE EKSPLOATACJ ZOBI  ŚIĘ Z TEDO DIODA ZE SWOIMI KONSEKWENCJAMI. A PÓŹNIEJ DEMONTAŻ JEST NIE MOŻLIWY.

Do w/w tematów jeszcze wróce.
Bardziej "interesują" mnie Z�?ODZIEJE .Tak Z �? O D Z I E J E..
 Upokorzenie jakie "taniego- lichego" złodzieja jest duże , bo uważają ,że to co robią jest majsterschtykiem i że wszyscy okradani to durnie ,a oni nie.W rzeczywistości jest odwrotnie. Te formy bycia dawnosą już zdefiniowane w dziedzinie nadzoru gospodarczego.Oglądając " prymitywne zmaganiasię " czuję się zażenowany.Że emeryci ,nauczeni jeszcze w socjaliżmie, do którego tęsknią,myją stare częsci i próbują nimi  odzyskać pieniądze - nie dziwię się.Tak już nauczeni,lecz najwięcej i najbezszczelniej kombinują ludzie w sile wieku ,pseudo artyści  kuiepski szrpi druty z przerostami ambicji, którym "ochota pozostasła a możliwości wyparowały" i przynosi z powrotem podrapaną lampę i o innej nomenklaturze i o innych parametrach i jeszcze twierdzą,twierdzą z uporem maniaka,że taką kupili      .  JAKIE TO OBRZYDLIWE TO ROBIENIE z INNYCH TAKIEGO KRETYNA JAKIM SIĘ JEST !!!
Próbował taki STARĄ  I  Z PODRAPANYM COKO�?EM PILNIKIEM ,12SN7 MI WCISĄĆ a JAKI CHAM Z NIEGO WYSZED�? ,GDY MU SIĘ ZABIEG WY�?UDZENIA  NIE UDA�? SĘ. Nie dziwię się ,bo "TAKI PIĘKNY ZBIEG I MU NIE WYPALI�?". Dręczy mnie pytanie ,jak by się czuł ,gdyby wiedział ,że jest nagrany. Prawdopodobnie już wcześniej nagrałem jego kolegę z podobnym zachowaniem.C.d.n.
Inny temat to zmuszającymi mnie chamskimi zachowaniami  do darmowej pracy dla anonimowych  chętnych wiedzy.
MOJA WIEDZA JEST DLA KLIENTÓW,A NIE DLA OBIECUJĄCH ,ŻE NIMI BĘDĄ.
ROBIENIE KOSZTORYSÓW JEST PRACOCH�?ONNE I KOSZTOWNE. NA DARMOWĄ PRACĘ MNIE NIESTAĆ ZW�?ASZCZA DLA ANONIMOWCÓW Z PRZEROSTAMI AMBICJI.
MY ROBIMY WZMACNIACZE NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE DLA ZASPOKOJENIA WSZYSTKICH POTRZEB KLIENTA ,UWZGLĘDNIAJĄC RODZAJ MUZYKI S�?UCHANEJ ,RODZAJ ŚRODOWISKA,SPRZĘTU UZUPE�?NIAJĄCEGO JAK :RODZAJ KABLI KOLUMN  POMIESZCZENIA SŁUCHAWEK i innych , by optymalnie i rozwojowo zrealizować potrzebę ,a
NIE "WCISKAĆ JAKIEGOŚ KLIENTA W MI�?OŚĆ DO JAKIEGOŚ NIEDOROBIONEGO GNIOTA np Z TRAWEM WYJŚCIOWYM ZE SKRZYD�?AMI JAK U SZYBOWCA ,albo z  24-ema SEKCJAMI,albo Z  RDZENIEM SIECIOWYM czy też ZE STALI PRĄDNICOWEJ 5 x większym niż potrzeba ,KTÓREMU I WYŻARZENIE POMOŻE TYLE CO UMAR�?EMU KADZID�?O . Stal prądnicowa pod względem elektromagnetycznym, to  ta sama stal co sieciowa.
W PoZNOWU ,BO "MUSTANG"PRZESTAŁ ZŁOTEM, CHIŃSKIM" CZAROWAĆ W ALLEGRO ,ZNALAZ�? SIĘ  NASTĘPNY Z TORUNIA I ZNOWU  WYMMYŚLA  Z�?OTO CHIŃSKIE
 TO NIE JEST Z�?OTO TO TLENEK AZOTU TO JEST FARBOWANIE ELEKTRONICZNE. I TO NIE MOŻE BYĆ POWODEM DO WYŻSZYCH CEN .
 I PO PO D�?UŻSZYM CZASIE EKSPLOATACJ ZOBI  ŚIĘ Z TEDO DIODA ZE SWOIMI KONSEKWENCJAMI. A PÓŹNIEJ DEMONTAŻ JEST NIE MOŻLIWY.

Do w/w tematów jeszcze wróce.
Bardziej "interesują" mnie Z�?ODZIEJE .Tak Z �? O D Z I E J E..
 Upokorzenie jakie "taniego- lichego" złodzieja jest duże , bo uważają ,że to co robią jest majsterschtykiem i że wszyscy okradani to durnie ,a oni nie.W rzeczywistości jest odwrotnie. Te formy bycia dawnosą już zdefiniowane w dziedzinie nadzoru gospodarczego.Oglądając " prymitywne zmaganiasię " czuję się zażenowany.Że emeryci ,nauczeni jeszcze w socjaliżmie, do którego tęsknią,myją stare częsci i próbują nimi  odzyskać pieniądze - nie dziwię się.Tak już nauczeni,lecz najwięcej i najbezszczelniej kombinują ludzie w sile wieku ,pseudo artyści  kuiepski szrpi druty z przerostami ambicji, którym "ochota pozostasła a możliwości wyparowały" i przynosi z powrotem podrapaną lampę i o innej nomenklaturze i o innych parametrach i jeszcze twierdzą,twierdzą z uporem maniaka,że taką kupili      .  JAKIE TO OBRZYDLIWE TO ROBIENIE z INNYCH TAKIEGO KRETYNA JAKIM SIĘ JEST !!!
Próbował taki STARĄ  I  Z PODRAPANYM COKO�?EM PILNIKIEM ,12SN7 MI WCISĄĆ a JAKI CHAM Z NIEGO WYSZED�? ,GDY MU SIĘ ZABIEG WY�?UDZENIA  NIE UDA�? SĘ. Nie dziwię się ,bo "TAKI PIĘKNY ZBIEG I MU NIE WYPALI�?". Dręczy mnie pytanie ,jak by się czuł ,gdyby wiedział ,że jest nagrany. Prawdopodobnie już wcześniej nagrałem jego kolegę z podobnym zachowaniem.C.d.n.
Inny temat to zmuszającymi mnie chamskimi zachowaniami  do darmowej pracy dla anonimowych  chętnych wiedzy.
MOJA WIEDZA JEST DLA KLIENTÓW,A NIE DLA OBIECUJĄCH ,ŻE NIMI BĘDĄ.
ROBIENIE KOSZTORYSÓW JEST PRACOCH�?ONNE I KOSZTOWNE. NA DARMOWĄ PRACĘ MNIE NIESTAĆ ZW�?ASZCZA DLA ANONIMOWCÓW Z PRZEROSTAMI AMBICJI.
MY ROBIMY WZMACNIACZE NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE DLA ZASPOKOJENIA WSZYSTKICH POTRZEB KLIENTA ,UWZGLĘDNIAJĄC RODZAJ MUZYKI SłUCHANEJ ,RODZAJ ŚRODOWISKA,SPRZĘTU UZUPE�?NIAJĄCEGO JAK :RODZAJ KABLI KOLUMN  POMIESZCZENIA S�?UCHAWEK i innych , by optymalnie i rozwojowo zrealizować potrzebę ,a
NIE "WCISKAĆ JAKIEGOŚ KLIENTA W MI�?OŚĆ DO JAKIEGOŚ NIEDOROBIONEGO GNIOTA np Z TRAWEM WYJŚCIOWYM ZE SKRZYD�?AMI JAK U SZYBOWCA ,albo z  24-ema SEKCJAMI,albo Z  RDZENIEM SIECIOWYM czy też ZE STALI PRĄDNICOWEJ 5 x większym niż potrzeba ,KTÓREMU I WYŻARZENIE POMOŻE TYLE CO UMAR�?EMU KADZID�?O . Stal prądnicowa pod względem elektromagnetycznym, to  ta sama stal co sieciowa.
         20-03-2008 07:23         -> - Napisz do autora postu - Cytuj Panel administracyjny  Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Online
        ZNOWU ,BO "MUSTANG"PRZESTAŁ? ZŁOTEM, CHIŃSKIM" CZAROWAĆ W ALLEGRO ,ZNALAZŁ SIĘ  NASTĘPNY Z TORUNIA I ZNOWU  WYMYŚLA  ZŁOTO CHIŃSKIE
 TO NIE JEST ZŁ OTO TO TLENEK AZOTU TO JEST FARBOWANIE ELEKTRONICZNE. I TO NIE MOŻE BYĆ POWODEM DO WYŻSZYCH CEN .
 I PO PO DŁUŻSZYM CZASIE EKSPLOATACJ ZOBI  ŚIĘ Z TEDO DIODA ZE SWOIMI KONSEKWENCJAMI. A PÓŹNIEJ DEMONTAŻ JEST NIE MOŻLIWY.
 ZŁODZIEJE!
Uokorzenie jakie "taniego- lichego" złodzieja jest duże , bo uważają ,że to co robią jest majsterschtykiem i że wszyscy okradani to durnie ,a oni nie.W rzeczywistości jest odwrotnie. Te formy bycia dawnosą już zdefiniowane w dziedzinie nadzoru gospodarczego.Oglądając " prymitywne zmaganiasię " czuję się zażenowany.Że emeryci ,nauczeni jeszcze w socjaliżmie, do którego tęsknią,myją stare częsci i próbują nimi  odzyskać pieniądze - nie dziwię się.Tak już nauczeni,lecz najwięcej i najbezszczelniej kombinują ludzie w sile wieku ,pseudo artyści  kuiepski szrpi druty z przerostami ambicji, którym "ochota pozostasła a możliwości wyparowały" i przynosi z powrotem podrapaną lampę i o innej nomenklaturze i o innych parametrach i jeszcze twierdzą,twierdzą z uporem maniaka,że taką kupili      .  JAKIE TO OBRZYDLIWE TO ROBIENIE z INNYCH TAKIEGO KRETYNA JAKIM SIĘ JEST !!!
Próbował taki STARĄ  I  Z PODRAPANYM COKOŁEM PILNIKIEM ,12SN7 MI WCISĄĆ a JAKI CHAM Z NIEGO WYSZEDŁ ,GDY MU SIĘ ZABIEG WYŁUDZENIA  NIE UDAŁ SIĘ. Nie dziwię się ,bo "TAKI PIĘKNY ZBIEG I MU NIE WYPALIŁ". Dręczy mnie pytanie ,jak by się czuł ,gdyby wiedział ,że jest nagrany. Prawdopodobnie już wcześniej nagrałem jego kolegę z podobnym zachowaniem.C.d.n.
Inny temat to zmuszającymi mnie chamskimi zachowaniami  do darmowej pracy dla anonimowych  chętnych wiedzy.
MOJA WIEDZA JEST DLA KLIENTÓW,A NIE DLA OBIECUJĄCH ,ŻE NIMI BĘDĄ.
ROBIENIE KOSZTORYSÓW JEST PRACOCHŁONNE I KOSZTOWNE. NA DARMOWĄ PRACĘ MNIE NIESTAĆ ZWŁASZCZA DLA ANONIMOWCÓW Z PRZEROSTAMI AMBICJI.
MY ROBIMY WZMACNIACZE NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE DLA ZASPOKOJENIA WSZYSTKICH POTRZEB KLIENTA ,UWZGLĘDNIAJĄC RODZAJ MUZYKI SŁUCHANEJ ,RODZAJ ŚRODOWISKA,SPRZĘTU UZUPE ŁNIAJĄCEGO JAK :RODZAJ KABLI KOLUMN  POMIESZCZENIA SŁUCHAWEK i innych , by optymalnie i rozwojowo zrealizować potrzebę ,a
NIE "WCISKAĆ JAKIEGOŚ KLIENTA W MIŁOŚĆ DO JAKIEGOŚ NIEDOROBIONEGO GNIOTA np Z TRAWEM WYJŚCIOWYM ZE SKRZYDŁAMI JAK U SZYBOWCA ,albo z  24-ema SEKCJAMI,albo Z  RDZENIEM SIECIOWYM czy też ZE STALI PRĄDNICOWEJ 5 x większym niż potrzeba ,KTÓREMU I WYŻARZENIE POMOŻE TYLE CO UMARŁEMU KADZIDŁO . Stal prądnicowa lub walcowana pod względem elektromagnetycznym, to  ta sama stal co sieciowa i najbardziej nadaję się do produkcji resorów  niż to traf.
 W Polsce nie ma stali na  rdzenie głośnikowe ,tylko sieciowe,ale używać tych  wadliwych parametrów stali jako parametrów korzystnych dla produkcji traf i lansowania ich jako  chwały dla siebie . I jak to nazwać. Prawie jak posłowie"jest taki i owaki i robi to i owo i w miejcu cechującym się powagą i spokojem"(mam na myśli sejm ,a nie (c)smentarz należy mi chwała"

Ostatnio zmodyfikowany: 01-06-2012 21:59  przez lampy
  
Szukaj na forum | Odpowiedz
Strona [1] z 1

Copyright © 2000-2005 by Coyote Group 0.9.2-pre1
Strona główna | Twój profil | Kontakt | Projekt Coyote | Usuń cookie | [Ustaw zakładkę]

Czas generowania strony: 0.0482 (zapytań SQL: 13). Kompresja 1.67%.