Logowanie | Szukaj | Forum | Rejestracja | Regulamin
tubes.homeunix.com :: Forum :: Społeczność :: Varia [Ustaw zakładkę] Propozycja poprawki na stronie Compel
Szukaj na forum | Nowy temat | Odpowiedz
Strona [1] z 1
Patro 05-01-2006 23:33 - - - Cytuj - Obserwuj


Witam

Proponuję wprowadzić poprawkę w wykazie lamp elektronowych. Asortyment oferowanych lamp jest dość duży, a ich lista ładuje się dość długo. Mam pomysł, aby utworzyć bazę danych z przynajmniej jedną tabelą, w której to zamieszczone byłyby wszystkie, bądź większość lamp oferowanych przez Compel. Takie rozwiązanie poza przyspieszeniem działania, umożliwiałoby obsługę wyszukiwarki, dzięki której możnaby by było znaleźć interesującą nas lampę. Dodam, że do poprawnego działania takiego wykazu, jak również wyszukiwarki niezbędna jest minimalna ilość kodu (PHP), a efekt byłby dużo lepszy.

Takie rozwiązanie umożliwiłoby dużo łatwiejsze dodawanie nowych pozycji do bazy. Należałoby wówczas napisać niewielki skrypt (w PHP) dostępny wyłącznie dla administratora.

Pozdrawiam
P.
  
carramba 06-01-2006 08:47 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
tylko ze to juz jest skrypt php z bazy.

pod koniec poprzedniego miesiaca spadl chwilowo transfer ponizej predkosci modemu stad niedogodnosci. wina po częsci i moja jako admina i isp. 2.I wszystko wrocilo do normy
Zachęcam do rejestrowania się
  
Patro 12-01-2006 23:44 - - - Cytuj - Obserwuj


Wobec tego, jeżeli zestawienie jest generowane za podstawie danych z bazy, proponowałbym zrobienie wyszukiwarki. Wyszukiwarka pozwalałaby szykie znalezienie interesujących pozycji (lamp) przez potencjalnego Kupca. O ile pamiętam taka wyszukiwarka byla dostępna w DOS'owskiej wersji cennika, który zamieszczany był kiedyś na stronie i było to bardzo trafne rozwiązanie. Możnaby bylo wtedy zamieścić w bazie wszystkie komponenty (elementy) oferowane przez Firmę.

Przydałaby się również bardziej szczegółowa oferta główniejszych elementów, niezbędnych do wykonania lampowca np. trafa sieciowe, obudowy, kondensatory olejowe, podstawki itp. Pomysł dobry, zwłaszcza, że oferujecie bardzo ciekawie zaprojektowane obudowy oraz duży asortyment traf sieciowych...

Pozdrawiam
P.
  
lampy 01-11-2009 16:10 - Napisz do autora postu - Cytuj - Obserwuj


Dołączył: 22-10-2005
Status: Offline
Wszstko to i więcej wykonujemy na życzenie naszego klienta.
Nie jestesmy dobroczyńcami  dla powszechności ,nie pomagamy powstawaniu pseudo konkurencji jak do tego czasu i by nie "podkładali" anonimowo swoich gniotów do poprawiania.
Ja rozumiem pana życzenia (Przyjemniej w życiu na cudzym tyłku jechać do raju), lecz manną z nieba nie da istnieć.
Dysponujemy częściami do prawie 200 rodzajów wzmacnizczy-"żeknij tylko słowo ,a zapokojmy duszę twoją" i będziesz posiadaczem wzmacniacza z naj wyższej półki za bardzo małe pieniądze.Nie oszukujemy, NIE DAJEMY SIĘ OSZUKIWAĆ I KANCIARZY ,OSZUSTÓW TĘPIE ZAWODOWO W BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH KREGACH. Tamci to dopiero oszuści i kanciarze! Wy to miernota w tej dziedzinie .Widać was z daleka. Reprezentujecie taniochę  w tej dziedzinie.Jak będę miał wolny czas to opiszę ze szczegółami i ze zdjęciami.Powodzenia.

Ostatnio zmodyfikowany: 30-05-2011 17:55  przez lampy
  
Szukaj na forum | Odpowiedz
Strona [1] z 1

Copyright © 2000-2005 by Coyote Group 0.9.2-pre1
Strona główna | Twój profil | Kontakt | Projekt Coyote | Usuń cookie | [Ustaw zakładkę]

Czas generowania strony: 0.0250 (zapytań SQL: 12). Kompresja 12.38%.